sobota, 7 lutego 2015

Moje ulubione vlogerki cz. 4

Witajcie! Po raz kolejny chciałabym napisać kilka słów o moich ulubionych vlogerkach i polecić wam ich kanały. Co prawda w tygodniu nie narzekam na nadmiar czasu więc i nie oglądam już tylu filmików ile bym chciała, ale ulubionym kanałom jestem wierna.
Przede wszystkim oglądam każdy filmik Jess, której najmłodszy synek skończy niebawem roczek. Jak te dzieci rosną :) Przy czwórce dzieci Jess nie ma wiele czasu na vlogowanie więc udaje mi się być na bieżąco :) W końcu poznała fajnego faceta, a że oglądając jej filmiki przez dwa lata mam wrażenie, że ją znam, to szczerze im kibicuję. Mam nadzieję, że moje dzieci w przyszłości też będą takie grzeczne i mądre :)

Na drugim miejscu jest Lilly czyli IISuperwomanII. Siostra poleciła mi jej zabawne filmiki. Wydaje się, że Lily poruszyła już wszystkie możliwe kobiece (i nie tylko), a jednak za każdym razem, gdy wrzuca coś nowego jest to równie genialne. Jeden z moich ulubionych to "Jak kobiety szykują się do wyjścia" albo porównanie naszych wyobrażeń o życiu z rzeczywistością (tutaj). Polecam :) 
Ale najśmieszniejsze są chyba te filmiki, w których pochodząca z Indii Lily parodiuje swoich rodziców i ich poglądy. Polecam również odpowiedź na pytanie jak to jest być przyjacielem youtubera.

Kolejnym kanałem, na który czasem zaglądam jest Style Collective prowadzony przez dwie Brytyjki - Kait i Rakhee. Można na nim znaleźć wiele kosmetycznych i urodowych porad. Jedna z dziewczyn wiele mówi o włosach, druga często pokazuje ciekawe outfity. Lubię oglądać jej filmiki bo tak jak ja nie jest szczupłą dziewczyną i fajnie zobaczyć, że nawet na osobie noszącej większy rozmiar ubrania mogą wyglądać fajnie :)

Kolejną vlogerką, którą oglądam, choć ostatnio niestety rzadko, jest Evelina. Ta pochodząca z Mołdawii dziewczyna potrafi wyczarować przepiękne dodatki w postaci biżuterii, torebek czy ozdób do włosów. inspirowane światowymi wybiegami. Co więcej, tworzy filmiki DIY by każdy mógł sam spróbować zrobić coś fajnego. Oprócz tego bardzo fajne są jej filmiki z poradami np. "Jak urozmaicić każdą stylizację?" i mój ulubiony "Jak wyglądasz szczupło na zdjęciach?" ha ha ha 

I na koniec jeszcze jedna mama. Nawet nie pamiętam jak trafiłam na jej kanał. Pewnie był w powiązanych filmach przy którymś z filmików Jess. Kliknęłam z ciekawości. Jestem przekonana, że większość subskrybujących obecnie jej kanał trafiło tam w podobnych okolicznościach. Z ciekawości.
Vanessa, bo o niej mowa, zaczęła vlogować jako nastolatka, która dowiaduje się, że jest w ciąży. Ale jest coś więcej... okazuje się, że jej dziecko nie będzie do końca zwyczajnym dzieckiem. 9 miesięcy później urodziła się Lily, o której życie od pierwszych jego dni rodzice musieli walczyć i ta walka trwa nadal. Dziewczynka ma Zespół Turnera co oznacza między innymi, że nie rośnie tak jak powinno normalne dziecko i ma nieco zdeformowane niektóre części ciała. Jej życie to ciągłe zastrzyki i zabiegi, ale cała rodzina radzi sobie z tym całkiem nieźle. Wiele się można od nich nauczyć.

I to tyle na dziś. Mam nadzieję, że choć jedną osobę zaciekawił ten wpis. Przygotowując go zaczęłam żałować, że mam w tygodniu czas na najwyżej jeden krótki filmik. Mam tyyyle do nadrobienia :)
Lecę oglądać! 

4 komentarze:

  1. Lily i jej parodie- jest genialna

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś nie mam czasu na takie filmiki, ale niektóre wydają się być ciekawe.

    OdpowiedzUsuń
  3. widziałam kilka filmików Lily, są świetne, jednak rzadko mam okazję oglądać vlogerki, mój angielski lepszy jest w piśmie niż z wymowy :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...